Cratosslot Bedava Bonuslar (Kampanyalar) Listesi

Cratosslot sitesinde bedava bonus bulunmamaktadır. Ancak minimum 20 TL yatırım yaparak cratosslot sitesini deneyebilirsiniz. Diğer bonusları kontrol ettiğimizde ise 7 farklı bonusu bulunmaktadır. Bu bonuslar arasında ilk yatırım bonusu, kayıp bonusları ve yatırım bonusları da bulunmaktadır.

Cratosslot bonuslarını alarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Cratosslot bonuslarının avantajlı ve kullanıcılar tarafından çokça tercih edildiğini görmekteyiz. Sizlerde cratosslot bonuslarını yatırım yaparak alabilir ve kazançlar elde edebilirsiniz.

Cratosslot her yatırıma ve her oyuna alabileceğiniz toplamda 7 adet bonusu bulunmaktadır. Cratosslot bonusları diğer bonuslara göre biraz farklı görünmektedir. Telafi bonusları jest bonuslar gibi bir çok farklı bonusu bulunmaktadır. Cratosslot sitesinde arda arda 5 adet yatırımınızı kayıp ettiğinizde 500 TL telafi bonusu alabilirsiniz.

Cratosslot Çevrim Şartsız Bonuslar

Cratosslot ilk yatırımınıza %50 çevrim şartsız yatırım bonusu vermektedir. %50 çevrim şartsız yatırım bonusundan maksimum 1000 TL bonus alabilirsiniz. Poker, tavla, okey gibi oyunlarda bu bonus geçerli değildir.

Cratosslot Bonus Kampanyaları

Cratosslot bonusları hakkında detaylı bilgi almak için yukarıda bulunan görsellere tıklayabilirsiniz.

Cratosslot ile ilgili diğer paylaşımlarımız;

Aslan Kuraltepe