Cratosslot 100 Hoşgeldin Bonusu 100 TL

Cratosslot sitesinde yapacağınız ilk yatırımınıza %50 çevrim şartsız ya da %100 çevrim şartlı yatırım bonusu alabilirsiniz. Cratosslot sitesinde kullanıcılar genelde %50 çevrim şartsız yatırım bonusunu tercih etmektedirler.

Kampanyaya Katıl

%50 Çevrim Şartsız Yatırım Bonusu Kuralları Ve Şartları

  1. Bu promosyon her kullanıcı için sadece bir kere geçerlidir. Her kullanıcının alabileceği maksimum bonus miktarı 1000 TL dir.
  2. Aldığınız bonus okey,tavla ve poker oyunlarında geçerli değildir. Diğer tüm alanlarda oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.
  3. Aldığın bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Ana para çevrimini tamamladıktan sonra çekim yapabilirsiniz. Çekim yaparken aldığınız bonus otomatik olarak hesabınızdan silinmektedir.
  4. Bu bonusu alan üyelerimiz diğer bonuslardan yararlanamamaktadırlar.

%100 Çevrim Şartlı Yatırım Bonusu Kuralları Ve Şartları

  1. %100 çevrim şartlı yatırım bonusundan sadece ilk yatırımınız da maksimum 1000 TL olacak şekilde yararlanabilirsiniz.
  2. Bu promosyonda poker, tavla ve okey oyunları geçerli değildir. Diğer tüm oyunlarda kullanabilirsiniz.
  3. Çevrim şartını tamamlanabilmesi için aldığınız bonusun 30 katı ve ana paranızın 1 katı kadar oyunlara katılım sağlamanız gerekmektedir.”Baccarat, Dragon/Tiger, Rulet ve SicBo, oyunlarında; 1’e 2 ve 1’e 3 oranında bahisler çevrime dahil edilmeyecektir. Rulet oyunlarının çevrime katkı oranı % 20’dir. “
  4. Bu bonustan yararlanan üyeler kayıp bonusların dan yararlanamamaktadırlar.

Bonusu Nasıl Alırım?

Bonusu alabilmeniz için yatırım yaptıktan hemen sonra canlı destek hattına bağlanarak ya da hızlı bonus al kısmından bu bonusu alabilirsiniz. Bonusu aldıktan sonra tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bonus çevrim şartını tamamladıktan sonra çekim yapabilirsiniz.

Cratosslot bonus şartlarını ve haklarını saklı tutmaktadır. Detaylı bilgi için cratosslot canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.

Aslan Kuraltepe