Cratosslot Şikayet Var Şikayetleri Ve Kullanıcı Yorumları

Cratosslot hakkında çok fazla şikayet bulunmaktadır. Toplamda 79 adet şikayet bulunmaktadır. Bu şikayeti gönderen kullanıcıların 18 tanesi şikayetini geri almış ve teşekkür mesajı iletmiştir. Memnuniyet oranı ise %46 oranında görünmektedir. Cratosslot için bu kadar çok şikayet olması kullanıcılarını olumsuz yönde etkilemektedir.

İlginç bir nokta ise cratosslot ekibi tüm şikayetleri takip etmekte ve tamamına cevap vermektedir. Yani cratosslot ile ilgili bir sorun yaşadığınızda kesinlikle sizinle iletişime geçmektedirler.

Cratosslot Hakkında Yapılan Bazı Kullanıcı Şikayetleri

Cratosslot ile ilgili atılmış en son şikayet çok dikkat çekmektedir. Ne kadar doğru olduğu tartışılır ancak bir üyenin 3000.000 TL kazanç sağladığı ve kazancının ödenmediği hakkında da yorumlar bulunmaktadır. Üstelik kullanıcı bu şikayetini fotoğraflarla kanıtlamış olarak görünmektedir.

Cratosslot ile ilgili yazdığımız güvenilir mi başlıklı yazımızda cratosslot kullanıcı yorumları konusunda güvenilir olmadığı hakkında bilgi vermiştik. Sizlerde kullanıcı yorumlarını okuyarak cratosslot hakkında fikir edinebilirsiniz.

Cratosslot Hakkındaki Şikayet Ve Yorum Konuları

Kullanıcılar genelde para çekme sorunlarını para iade etme sorunları ve kayıp bonuslarının alınmaması hakkında yapılan şikayetlerdir.

  • Para Yatırma Sorunları
  • Para Çekme Sorunları
  • Bonus Sorunları
  • Oyun Sorunları

Cratosslot ile ilgili diğer paylaşımlarımız;

Aslan Kuraltepe